
Hikvision DS-2CD2423G2-I (2.8 мм). 2 МП AcuSense IP
4 600 ₴
- В наличии
- Код: DS-2CD2423G2-I
- +380 (67) 431-18-77
DS-2CD2423G2-I – одна з найсучасніших IP камер спостереження в лінійці професійного обладнання HIKVISION. Дозволяє встановити повний контроль над приватним приміщенням. Відеокамера складається з кронштейна та невеликого кубічного корпусу з об'єктивом. Такий дизайн дозволяє використовувати пристрій навіть у квартирах чи невеликих офісах. Може працювати як самостійна система, керуючись через комп'ютер і записуючи дані на картку SD. А можна інтегрувати її у велику мережу та вивести до відеореєстратора. Крім стандартного режиму запису відео, є датчик виявлення
Характеристики
|
Матрица |
1/2.8" CMOS |
|
Мин. чувствительность |
Цвет: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч / Б: 0 лк с ИК |
|
Скорость затвора |
1/3 -1/100,000 с |
|
Подавление шума (DNR ) |
3D |
|
WDR |
120 дБ |
|
Регулировка по осям |
Поворот: 0 ° - 360 °, наклон: 0 ° - 90°, вращение: 0 ° - 360° |
|
Фокусное расстояние |
2.8 мм |
|
Апертура |
F1.6 |
|
Углы обзора |
Г: 108.8°, В: 57.7°, Д: 129.4° |
|
Тип подсветки |
ИК |
|
Дальность подсветки |
10 м |
|
Видео компрессия |
H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
|
Частота кадров (главный поток) |
1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
|
Частота кадров (доп. поток) |
640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
|
Частота кадров (доп2. поток) |
1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 10 к/с |
|
BLC |
Поддерживает |
|
HLC |
Поддерживает |
|
Метод хранения |
NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
|
Программное обеспечение |
iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
|
Количество одновременных подключений |
6 |
|
Пользователи/уровни |
32/3 |
|
Совместимость |
ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
|
Поддержка браузеров |
IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
|
Сетевые интерфейсы |
1 RJ45 10 M/100 M |
|
Обнаружение объекта |
39 м |
|
Наблюдение за объектом |
15 м |
|
Распознание объекта |
7 м |
|
Идентификация объекта |
3 м |
|
ROI |
1 зона для главного и доп. потока |
|
Пересечение линии |
Поддерживает |
|
Вторжение в область |
Поддерживает |
|
Обнаружение лиц |
Поддерживает |
|
Целевые типы |
Поддерживает |
|
Питание |
12 В DC, 0.49 A |
|
PoE |
802.3af, Class 3 |
|
Мощность потребления |
7 Вт |
|
Рабочая температура |
-10 °C - 40 °C |
|
Размеры |
103 х 65 х 33 мм |
|
Вес |
120 г |
|
Материал |
пластик |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Прямоугольный |
| Применение | Внутренняя |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/2.7″ |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Формат сжатия | H.265, H.264, MJPEG |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | ICR |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Чувствительность | 0.01 люкс |
| Объектив | |
| Светосила объектива | 1.2 F |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Угол обзора по вертикали | 62 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 114 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Работа с изображением | |
| WDR | Да |
| DNR | 3D |
| BLC | Да |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Аудиовыход | Да |
| Микрофонный вход | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 7 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 32.6 мм |
| Ширина | 65.2 мм |
| Высота | 102.8 мм |
| Вес | 128 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Сигнал/шум | 120 |
- Цена: 4 600 ₴
