
RYOBI 9903 STD Доводчик колір темно сірий (антрацит) Доводчики накладного типу для дверей масою до 65кг і шириною полотна до 965 м
1 100 ₴
- В наличии
- Код: 9903 STD
+380 (96) 466-55-66
- +380 (67) 431-18-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ryobi 9903 - модель доводчика накладного типу для встановлення на внутрішні та зовнішні легкі двері вагою до 65 кг і максимальною шириною полотна 965 мм. Повністю контролює весь цикл відчинення та зачинення дверей з регульованою
швидкістю кінцевого закриття. Виготовлений з використанням лиття алюмінію під високим тиском та високоточних механічних деталей реверсивного шестерно-рейкового механізму.
Є можливість регулювання початкової та кінцевої швидкості закривання. Діапазон робочої температури доводчика від -20°С до +45°С Експлуатаційний ресурс доводчика - 500000 циклів.
Основні характеристики
- Країна виробництва - Японія
- Модель доводчика - 9903
- Колір обробки - ANTHRACITE (Сірий антрацит)
- Тип тяги доводчика - STD_ARM (Стандартна тяга)
- Клас доводчика - EN_2/3 (регулюється переміщенням по полотну дверей)
- Максимальна вага дверей - до 65 кг
- Максимальна ширина дверей – 965 мм
- Габаритні розміри – 178х41х64,5мм.
- Базова комплектація: комплект кріплення, тяга стандартна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Япония |
| Вид доводчика | Верхнего расположения |
| Способ монтажа | Накладной |
| Конструкция доводчика | Рычажный |
| Масса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Максимальный угол открытия двери | 180 град. |
| Материал | Алюминий |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка скорости | Да |
| Регулировка силы | Да |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Количество циклов открывания | 1000000 |
| Размеры | |
| Длина | 52 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс доводчика | 2/3/4 |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴
