
Qualvision QV-IDS4793. 7" мультиформатный 1080P видеодомофон с сенсорными кнопками
3 800 ₴
- В наличии
- Код: QV-IDS4793
- +380 (67) 431-18-77
Qualvision QV-IDS4793 White 7" мультиформатний 1080P відеодомофон із сенсорними кнопками
7"-дюймовий FullHD 1080Р відеодомофон із сенсорними кнопками підтримує формати AHВ/CVI/TVI/CVBS. Можливість підключення до 2-х панелей виклику, 2-х додаткових відеокамер та 5-х моніторів у режимі інтеркому
- 7 '' AHD монітор з сенсорними кнопками, роздільна здатність екрану 800 * 480
- Підтримка сигналу AHD/CVI/TVI/CVBS панелі та камери
- До 2 панелей, 2 камери відеоспостереження, 1 головний монітор + 5 додаткових моніторів
- Двосторонній інтерком
- Підтримка переадресації дзвінків
- 6 мелодій на вибір
- Меню графічного інтерфейсу користувача
- Функція "Не турбувати"
- Регулювання гучності дзвінка та розмови
- Налаштування яскравості, кольору та контрастності
- Живлення змінним або постійного струму
|
Характеристики
|
205 x 128 x 18 мм (без настенного кронштейна)
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qualvision |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Тип установки | Накладной |
| Интерфейс | Проводной |
| Связь с абонентом | Громкая связь |
| Наличие блока памяти | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Монитор | |
| Монитор | LCD TFT |
| Размер монитора | 7 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 800×480 |
| Дополнительные | |
| Питание замка от устройства | Да |
| Подключение дополнительного монитора | Да |
| Подключение дополнительной вызывной цветной видеопанели | Да |
| Подключение дополнительной камеры | Да |
| Подключение интерфона | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 14.5 В |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Высота | 128 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат видео | FullHD |
- Цена: 3 800 ₴

