
Iron Logic CP-Z 2 MF-I врізний. MINI RFID Зчитувач
2 300 ₴
- В наличии
- Код: CP-Z 2 MF-I врізний
+380 (96) 466-55-66
- +380 (67) 431-18-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний врізний RFID зчитувач призначений для використання в мережевих та автономних системах контролю та керування доступом
Специфікації:
- Робоча частота: 13,56 МГц
- Зчитування ідентифікаторів (брелоки та браслети): Mifare Ultralight, Mifare Standard (Classic) 1K та 4K, Mifare ID.
- Відстань зчитування: 1-4 см
- Світловий індикатор: є
- Підсвічування: постійне червоне світло* (опціонально)
- Напруга живлення: 8 - 18 В постійного струму
- Струм споживання (середній): 45 мА
- Струм споживання (піковий): 200 мА
- Матеріал корпусу: полікарбонат
- Колір корпусу: світло-сірий, чорний
- Інтерфейс виведення: Dallas Touch Memory, Wiegand 26/34/42/50/58
- Максимальна довжина лінії від зчитувача до контролера:
- Пам'ять Dallas Touch: не більше 15 м
- Віганд: не більше 100 м
- Робоча температура: -40°C +50°C
- Розміри (мм): D26 x H22
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IronLogic |
| Тип устройства | Считыватель электронный бесконтактный |
| Цвет | Серый |
| Применение | В помещении/Уличное |
| Тип установки | Врезной |
| Поддержка стандартов | Mifare |
| Протокол связи | Wiegand 26 |
| Рабочая частота устройства | 13,56 МГц |
| Дальность чтения | 3 см |
| Подсветка | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 12В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴
