
UPS TB-0301 (VP3.1N NEW) Джерело безперебійного живлення 12В/3А (для акумулятора)
1 100 ₴
- В наличии
- Код: U-tex UPS TB-0301
+380 (96) 466-55-66
- +380 (67) 431-18-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення UPS TB-0301 (VP3.1N NEW) (сумісно з акумуляторами 4-7,2 Аh, напруга 12В, навантаження до 3А, струм заряду аккум. 0,4-0,65 A)
Вхідна напруга 100-240В, частота мережі 50-60Гц
Вихідна напруга 12В + - 5%
Загальний вихідний струм 3А
Штатне місце для установки і підключення акумуляторної батареї 7-9Ah
Захист від короткого замикання на виході
Захист від перевантаження по струму
Захист від перезаряду акумуляторної батареї
Захист від перегріву
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | U-tex |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Ток заряда | 3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴
