
Высокоскоростной электропривод для откатных ворот Nice RUN1200HS
47 000 ₴
- В наличии
- Код: Nice RUN1200HS
- +380 (67) 431-18-77
Привід HI-SPEED для воріт вагою до 1200 кг. Ідеально підходить для побутових та промислових воріт.
Електромеханічний привід 24 В постійного струму.
Ідеально підходить для інтенсивної роботи: швидкість руху на 40-60% вища, ніж у стандартних продуктів на ринку, навіть до 70 см/с.
Найшвидший: ідеально підходить для промислового використання, розрахований на інтенсивне використання.
Зручність: завдяки технології BLUEBUS блок управління може керувати 7 парами фотоелементів та іншими пристроями безпеки та сигналізації за допомогою всього двох дротів.
Інтелектуальний: завдяки виявленню перешкод та автоматичному програмуванню довжини дверей.
Самодіагностика: постійний контроль підключених пристроїв, лампа сигналізує про несправність системи - кількість миготінь вказує на тип помилки.
Безпека: амперометрична система виявлення перешкод, плавний пуск при відкритті та уповільнення при закритті.
Надійність: корпус та спусковий важіль із литого під тиском алюмінію.
Дуже тиха робота: шестерня встановлена на підшипниках.
Вага, кг
24,5
Діапазон температур, °C
-20...+50
Країна виробник
Італія
Крутящий момент, Н·м
27,4
Макс. вага воріт, кг
1200
Максимальная ширина ворот, м
8
Напряжение питания / электромотора, В
230/24
Потужність, Вт
700
Размеры, мм
400x255x390
Скорость ворот, м/сек
0,36
Ступінь захисту, IP
44
Ток потребления, А
3,5
Тяговое усилие, Н
360
Циклів за годину
15
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 8 м |
| Максимальный вес створки | 1200 кг |
| Скорость движения створки | 22.2 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 415 Вт |
| Напряжение питания | 24 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
- Цена: 47 000 ₴
