
Электропривод для откатных ворот Nice RB500 Hi-Speed (RB500HSR02)
28 000 ₴
- В наличии
- Код: Nice RB500 Hi-Speed
- +380 (67) 431-18-77
Привід HI-SPEED для воріт вагою до 500 кг з довжиною стулки воріт до 8 м. Ідеально підходить для воріт житлових та промислових будівель.
Електромеханічний привід 24 В постійного струму.
Ідеально підходить для інтенсивної роботи: швидкість руху на 40-60% вища, ніж у стандартних продуктів на ринку (до 44 см/с).
Зручність для користувача: завдяки технології BLUEBUS панель управління може керувати 7 парами фотоелементів та іншими пристроями безпеки та сигналізації, використовуючи лише два дроти.
Інновація: датчик температури регулює потужність двигуна, залежно від кліматичних умов. Тепловий запобіжник.
Функція ведучий/ведений: синхронізація роботи двох виконавчих механізмів.
Інтелектуальний: завдяки виявленню перешкод та автоматичному програмуванню довжини дверей.
Самодіагностика: постійний моніторинг підключених пристроїв, лампа сигналізує про несправність системи - кількість блимань вказує на тип помилки.
Безпека: амперометрична система виявлення перешкод, плавний пуск при відкритті та уповільнення при закритті.
Надійність: корпус та спусковий важіль виконані із литого під тиском алюмінію.
Дуже тихий: шестерня встановлена на підшипниках.
Вага, кг
11
Діапазон температур, °C
-20...+50
Країна виробник
Італія
Крутящий момент, Нм
18
Макс вага воріт, кг
500
Максимальная ширина ворот, м
8
Потужність, Вт
450
Размеры, мм
330x212x303
Скорость ворот, м/с
0,44
Ступінь захисту, IP
44
Ток потребления, А
2,2
Тяговое усилие, Н
360
Циклів за годину
20
Напруга живлення, В
24
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 8 м |
| Максимальный вес створки | 500 кг |
| Скорость движения створки | 26.4 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 450 Вт |
| Напряжение питания | 24 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
- Цена: 28 000 ₴
