
Ajax SpaceControl white Брелок для управління охоронною системою
950 ₴
- В наличии
- Код: SpaceControl
- +380 (67) 431-18-77
Брелок призначений для дистанційної постановки на охорону сигналізації і зняття з охорони
Брелок Ajax SpaceControl призначений для дистанційної постановки на охорону сигналізації і зняття з охорони.
При натисканні певної кнопки брелок по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і вмикає або вимикає режим охорони. Брелок оснащений спеціальною кнопкою тривоги, при її натисканні центральний блок негайно перейде в режим «тривога». Також кнопки брелока можна запрограмувати для управління пристроями розумного будинку.
Брелок оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, він має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 800 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
Особливості брелока:
- Передана брелоком інформація захищена від перехоплення і спроби підміни;
- Максимальна відстань від брелока до центрального блоку складає 800 м в умовах прямої видимості;
- Пристрій використовує для передачі сигналу частоту загального призначення 868 МГц, яка не вимагає ліцензії на використання;
- 4 кнопки: постановка, зняття, тривога, сервісна;
- Брелок виконаний в міцному пластиковому корпусі;
- Завдяки енергозберігаючому алгоритму працює від однієї батареї CR-2032 до 5-и років;
- Брелок працює з приймачем бездротових сигналів Ajax ocBridge.
Брелок повністю сумісний з провідними централями ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 за допомогою приймачів радіодатчиків Ajax ocBridge , Ajax ocBridge Plus і Ajax uartBridge . Тепер є можливість підключити до 45 бездротових пристроїв другого покоління Ajax. Для раніше придбаних ППК « Лунь » версії 11 мод.2 для підтримки лінійки Ajax потрібно оновити прошивку ППК до версії 57 і вище, клавіатуру "Лінд" - до версії 36 і вище.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Количество кнопок | 4 шт |
| Напряжение | 3 В |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Рабочая частота | 868 МГц |
| Радиус действия | 800 м |
| Общие | |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 10 мм |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал | Пластмасса |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 37 мм |
- Цена: 950 ₴


