
Ajax DoorProtect Fibra black/white дротовий датчик відкриття
1 150 ₴
- В наличии
- Код: Ajax DoorProtect Fibra
- +380 (67) 431-18-77
Дротовий датчик відкриття дверей/вікна
Дротовий датчик відкриття вікон та дверей DoorProtect Fibra призначений для установки всередині приміщень.
Прилад підтримує підключення стороннього НЗ-датчика.
Детектор відкриття DoorProtect Fibra з дротовим підключенням до мережі працює у складі сигналізації Ajax. Дані, отримані датчиком, передаються на контрольну панель системи безпеки за захищеним протоколом Fibra. Дальність зв'язку пристроїв становить до 2 кілометрів при підключенні через кручену пару категорії U/UTP cat.5.
Дротовий датчик відкриття DoorProtect Fibra підключається до централі сигналізації Hub Hybrid через шину і працює за протоколом Fibra.
Основні складові пристрою: детектор який встановлюється на раму або нерухому частину вікна/двері та магніт який кріпиться на висувну частину або рухливу стулку
Особливості дротового датчика відкриття DoorProtect Fibra
- Прилад захищений тампером від зняття пристрою з кріплення та пошкоджень. При спробі зняти датчик відкриття – контрольна панель повідомить про подію користувачів сигналізації.
- В режимі охорони, дротовий датчик відкриття DoorProtect Fibra надсилає повідомлення про подію на централь сигналізації за 0,15 секунди. Залежно від налаштувань, контрольна панель повідомить користувачів системи та охоронну компанію, а також активує сирени.
- Завдяки адресності датчиків відкриття, користувач та охоронна компанія знають у якій кімнаті відчинилися двері чи вікно. У повідомленні про подію вказано назву пристрою, ім'я контрольної панелі та кімната до якої підв'язаний детектор відкриття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Высота | 90 мм |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Напряжение | 3 В |
| Принцип работы извещателя | Акустический (звуковой) |
| Ширина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Протяженность | 2000 м |
| Управление | Сетевое |
- Цена: 1 150 ₴

