
Электропривод для откатных ворот со встроенным блоком управления Nice RB 600
20 000 ₴
- В наличии
- Код: Nice RB 600
+380 (96) 466-55-66
- +380 (67) 431-18-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Привід для розсувних воріт з масою стулки до 600 кг з встановленим всередині блоком управління.
З великою потужністю та високою швидкістю, із сучасним електронним блоком. Завдяки новим технологіям рух навіть дуже важких воріт відбувається тихо і плавно.
- функція проходу для пішоходів або «хвіртки», тобто часткове відкриття воріт завдяки йому, коли ви йдете пішки або проїжджаєте на велосипеді, вам немає необхідності чекати, поки ворота відкриються на всю ширину;
- функція автоматичного закриття воріт - з можливістю встановлення часу, після якого ворота будуть закриватися самі після проїзду автомобіля, завдяки чому вам не потрібно переживати, чи не забули закрити ворота.
Безпека:
- самогальмуючий привід - означає, що ворота зупиняються відразу після зупинки електродвигуна і залишаються заблокованими від переміщення, внаслідок чого немає необхідності додаткового механічного замикання воріт за допомогою замка;
- амперометрическая система виявлення перешкод — використовується виявлення будь-яких перешкод, які можуть бути при нормальному русі воріт. Завдяки цій функції, коли зустрічається перешкода, привід зупиняє ворота та змінює напрямок, що робить застосування автоматики ще безпечнішим;
- функція «Фототест» — перед кожним рухом воріт блок управління автоматично перевіряє, чи функціонують фотоелементи і тільки коли все працює правильно, ворота приводяться в рух;
- привод автоматично запам'ятовує кінцеві положення воріт під час програмування.
Функціональність та технології:
- 8 рівнів регулювання швидкості;
- синхронізація двох приводів для керування зустрічними воротами;
- функція плавного пуску та уповільнення полягає у зменшенні швидкості на початку та в кінці маневру, щоб уникнути сильного ривка або удару при відкритті або закритті воріт;
- можливість підключення акумулятора, завдяки чому пристрій відкриє ворота навіть у разі збою електроживлення;
- коли привід довго не використовується, він переходить у режим сну, що значно знижує споживання енергії.
Вага, кг
13
Діапазон температур, °C
-20...+50
Країна виробник
Италия
Крутящий момент, Н·м
18
Макс. вага воріт, кг
600
Максимальная ширина ворот, м
8
Напряжение питания / электромотора, В
230/24
Потужність, Вт
515
Размеры, мм
330x212x303
Скорость ворот, м/с
0,31
Ступінь захисту, IP
44
Ток потребления, A
2,5
Тяговое усилие, Н
600
Циклів за годину
20
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 8 м |
| Максимальный вес створки | 600 кг |
| Скорость движения створки | 18.6 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 515 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Информация для заказа
- Цена: 20 000 ₴
