Інноваційне рішення Домофон Slinex SL-10IP - це крок в розвитку сучасних відеодомофонів. Тепер він виходить за межі квартири або будинку і рухається в напрямку цілодобового контролю Вашої оселі в будь-який час і в будь-якому місці планети. Підключення до мережі Інтернет Slinex SL-10IP має функцію виходу в інтернет. Це дає можливість підключатися до домофону з віддаленого комп'ютера або смартфона і переглядати всі відеокамери у Вашій системі. Можна дивитися картинку в реальному часі, а можна переглянути архів уже записаного раніше відео. Це означає, що в будь-який момент у Вас є можливість проконтролювати ситуацію вдома. Не важливо - зайдете Ви на домофон з робочого комп'ютера або ж зі смартфона під час відпустки в іншій країні. Крім того, відеодомофон Slinex SL-10IP може переадресувати виклик від панелі на Ваш смартфон. Тобто Ви завжди зможете контролювати, хто дзвонить до Вас у двері, коли Вас немає вдома. І, навіть якщо Ви вдома, ця функція також буде дуже корисна - не потрібно підходити до домофону, що б дізнатися, хто прийшов. Пристрій може підключатися до інтернету як кабелем Ethernet, так і по Wi-Fi. Запис відео Slinex SL-10IP має вбудований відеореєстратор. Запис відео з камер проводиться при детекції руху. А запис з викличних панелей - коли відвідувач подзвонить в двері. До домофону можна підключити 2 панелі виклику і 2 додаткових відеокамери. Крім того - є вбудований квадратор - пристрій може відображати одночасно всі 4 відеокамери на екрані. В одній системі можна підключати до 4-х моніторів паралельно - підтримуються моделі SL-10, SL-10M, MS-04, MS-04M, SQ-07M, SQ-07, MS-07M). Домофон підтримує SD карти до 64Гб. Такий обсяг вміщує понад 10 днів безперервної відеозапису. А якщо записувати по руху - в кілька разів більше. Зовнішній вигляд Дана модель має великий 10-ти дюймовий екран з поліпшеною роздільною здатністю. Корпус всієї серії SL виконаний з шліфованого алюмінію - виглядає дуже сучасно і дорого. Екран і кнопки управління Тип абонентська панель з екраном Дисплей 10.1 " Обладнана мікрофоном, динаміком Зйомка кольорова Роздільна здатність екрану для відеодомофона 1024x600 Стандарт відеосигналу NTSC, PAL Можливість роботи в режимах відеореєстратора, фоторамки Канали для камер відеоспостереження 2 шт Канали для викличних панелей 2 шт Додаткові функції управління замком, розблокування з відкритою панеллю, гучний зв'язок, SD-слот, Wi-Fi, роз'єм RJ-45, підключення датчиків, російськомовне меню (до 64 Гб) Підключення додаткових моніторів + (до 4-х) Харчування 100-240 В Енергоспоживання в робочому режимі 12 Вт Габарити Висота 210 мм Ширина 334 мм Глибина 25 мм Колір золотий (з білим) додаткові характеристики Віддалене підключення зі смартфона або ПК квадратор функція DVR
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Тип установки | Накладной |
| Интерфейс | Проводной/Беспроводной |
| Связь с абонентом | Громкая связь |
| Регистрация событий | Видео |
| Состояние | Новое |
| Монитор | |
| Монитор | LCD TFT |
| Размер монитора | 10 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат видео | NTSC, PAL |
| Дополнительные | |
| Питание замка от устройства | Да |
| Подключение дополнительного монитора | Да |
| Подключение дополнительной вызывной цветной видеопанели | Да |
| Подключение дополнительной камеры | Да |
| Подключение интерфона | Да |
| Датчик движения | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Высота | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый + Серебро, Золото + Белый, Черный + Серебро |
- Цена: 9 700 ₴

